Megérkezett a hazai szamóca a Budai utcai piacra

Végre itt a tavasz egyik igazi íze: megérkezett a Budai utcai piacra a lajosmizsei termelői szamóca! Aki kóstolta már, tudja, hogy a hazai földben érett, frissen szedett gyümölcsnek nincs párja; az illata már messziről elárulja, hirdeti.
Édes, zamatos és vérbeli magyar finomság, amit lelkiismeret-furdalás nélkül ehetünk, hiszen alacsony gyümölcscukor-tartalma miatt igazi „isteni manna” a szervezetnek.
Ne maradjanak le az szezon első falatairól! Ez az a gyümölcs, amit nem lehet megunni!

Tetszett a tartalom? Kattintson a gombokra és ossza meg ismerőseivel!

Facebook
LinkedIn
Email

Olvasson tovább, hasonló hír tartalmak a magazinunkból:

Hír

Forintos Börze a Széchenyivárosi Kispiacon

A népszerű Széchenyivárosi eseményen árusok, nézelődők, vásárlók moraja töltötte meg a piaccsarnok légterét. Az árusok lelkesen ajánlgatták termékeiket vagy egymás között csereberélgettek. A nézelődőkből vásárlók lettek és magukban elégedetten nyugtázták

Tovább olvasom »

Olvasson tovább, hasonló cikk tartalmak a magazinunkból:

Cikk

„A szegény embernek is muszáj ennie.”

– Hosszú múltra tekint vissza a kecskeméti belvárosi piaccal való kapcsolatom. – meséli Pálinkás István bócsai őstermelő, aki három szakma mellett a zöldségtermesztést választotta. – Ezerkilencszázhatvannégyben árultam itt először. Akkor tizenegy éves

Tovább olvasom »
Cikk

Árus portrék a piacról: Balaton Mária

„…azt gondoltuk, a homoktövis termesztése nem túl megterhelő feladat” Balaton Mária kecskeméti őslakos, aki már közel öt éve foglalkozik homoktövis termesztéssel és a Budai utcai piacon homoktövisből készült natúr levet

Tovább olvasom »
Megszakítás
Kecskeméti Piac
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.